עמדות טעינה לבית\למשרד ואביזרים תומכים

המוצרים אותם אנו מפיצים נמצאים תחת ביקורת קפדנית ברמות הגבוהות ביותר שנהוגות. ל-PLUGO הסכם הפצה עם חברת ABB השוויצרית למכירה, הפצה ומתן שירות של עמדות טעינה לבתים פרטיים, בניינים משותפים, לקוחות עסקיים ועוד. אנו משווקים מגוון רחב מאוד של אביזרים וכבלים אשר נועדו להקל ולפשט את כל העיסוק עם טעינת רכבים חשמליים.

תכונות מובילות של העמדות שלנו:

  • קצב טעינה חד\תלת פאזי ועד 22KWh
  • מנגנוני בטיחות מהמתקדמים בעולם ועומדים בתקנים המחמירים ביותר (מותאם רכב)
  • עיצוב קומפקטי ואלגנטי
  • מודולריות – ניתן לבחור עמדה עם\בלי כבל, עם\בלי מסך וכו
  • מודולי תקשורת מותאמים לעתיד – WIFI ,4G ,WCDMA ,LAN , BT ,OCPP1.6J ועוד
  • הפעלה באמצעות RFID, אפליקציה או פשוט Plug & Go

לפרטים נוספים לחצו כאן

ניהול חניונים – אנרגיה, בילינג, התראות ועוד

תוכנת הניהול של PLUGO תאפשר חיבור טעינת רכבים חשמליים בחניון משותף באופן שייקל ויפשט את העיסוק לכל הנוגעים בדבר, החל מהדיירים, דרך נציגות ועד הבית ועד חברת הניהול. המערכת שלנו תאפשר בקרה מלאה על החניון, על רמת הקומה וחנייה בודדת, מתן התראות שוטפות, הנפקת דו"חות רבים ומגוונים, מתן עדיפות לחנייה זו או אחרת, טיפול בתקלות מרחוק וכו.

גולת הכותרת מתחלקת לשתיים:

  • ניהול אנרגיה בחניון לניצול מקסימלי וחכם של הספק החשמל בבניין. להרחבה לחץ כאן
  • ניהול בילינג בחניון על מנת שתהליך הגבייה יבוצע באופן אוטומטי, קל, שקוף ומקצועי ועוד רבות. להרחבה לחץ כאן

ניהול ציי רכב

רכב חשמלי בציי רכב הוא אחת ההחלטות הכי נבונות פיננסית עבור ארגונים אשר מעוניינים לחסוך משמעותית בהוצאות הרכב מבלי להתפשר על איכות. לצד החסכון מתלוות המון שאלות ומסתתרים אתגרים אשר ביכולתנו לסייע לכם לפתור על מנת שהמעבר יהיה חלק ושקוף ככל האפשר. מנהלי תיקי הלקוחות שלנו יפגשו עם חברתכם, יבצעו סקירה מלאה של תחום הרכב החשמלי, בדגש על טעינה, וידעו לתת לכם מענה מלא לצרכים שלכם. אנו מכירים מהי ערכה של גמישות והתאמה מקסימלית ללקוחות שלנו.

צרו קשר לתיאום פגישה

עמדות טעינה מהירות לעסקים DC

לחברתנו הסכם הפצה עם חברת ABB השוויצרית, מובילה גלובלית עם ניסיון עשיר בעמדות DC, החל מהספק של 24KWh ועד עמדות אולטרה מהירות של 350KWh. מגוון העמדות מגיע עם אופציות חיבור שונות המותאמות לצרכי כל לקוח באשר הוא.

צרו קשר לטובת תיאום פגישה עם נציג עסקי