מי אנחנו

PluGo הינה שותפות תאגידית של 2 חברות:

 1. גיל-קאר מערכות (98) בע"מ – חברות התקנת מערכות ואביזרי הרכב הגדולה בישראל. החברה עובדת עם היבואנים הגדולים ביותר ובכללם כלמוביל, יוניון מוטורס, צ'מפיון מוטורס, המזרח וסמלת. החברה נותנת שירותי אחריות לאמות אלפי רכבים בכל רגע נתון באמצעות מוקד שירות לקוחות, טכנאי שטח בפריסה ארצית, מרכזי שירות ועוד.
 2. יבואן הרכב סמלת – בעל הזיכיון לייבא ארצה בייבוא רשמי מותגי Subaru, Fiat, Jeep, Alfa Romeo, Maserati, Ferrari, Dodge Ram, Iveco, Abarth, Chrysler. סמלת מחזיקה במספר המותגים הרב ביותר בישראל וביניהם יוקרתיים ומיוחדים מאוד, מה שמציב אותה בחוד החנית בכל הקשור לשירות וחווית לקוח.

שתי החברות בעלות ניסיון של עשרות שנים בענף הרכב. עם התגברות הביקוש לכלי רכב חשמליים ורכבי PHEV, התעורר הצורך לפתרון מתקדם ואיכותי של עמדות טעינה בבית הפרטי, בחניון בניין משותף, במקומות העבודה ובמרחב הציבורי. בזכות הידע והניסיון של פלאגו, לצד ההיכרות העמוקה של מגוון צרכי הלקוחות וכלי הרכב, אנו יודעים להתאים את הפתרון הנכון עבורכם.

החוזק שלנו כשותפות תאגידית הוא שירות וחווית לקוח, ליצור סביבה פשוטה ומותאמת עבור הלקוח על מנת לאפשר לו ליהנות מחוויה שלמה תוך שמירה על שגרת יומו.

אנו מבינים שמעבר לרכב חשמלי לעיתים עלול להיות עם לא מעט סימני שאלה ולכן PluGo תאפיין את הדרישות והצרכים של לקוחותיה, תקים את המערכת הנדרשת לניהול עמדות הטעינה ותעמיד לרשותכם סט כלים לניהול חכם ונכון של העמדות והעומסים בהתאם לתשתית החשמל הקיימת. בנוסף נעמיד לרשותכם את פתרונות הבילינג הנדרשים והמותאמים לסיטואציה.

יכולות הניהול ויתרונות המערכת שלנו:

 • התראות ברגע אמת וניטור פעילות
 • טיפול בתקלות מרחוק
 • בקרת שימוש ועלויות טעינה, כולל קריאות מונה ממוחשבות
 • ניהול עומסים למשרדים, בתים משותפים ובתים פרטיים
 • דו"חות שוטפים וחיובי משתמש בהתאם לשימושים
 • התממשקות לכלל העמדות החכמות הקיימות (מותנה בתמיכת יצרן ושימוש בפרוטוקולOCPP 1.6 )
 • מוקד שירות טלפוני 24/7
 • צוות טכנאי שטח בפריסה ארצית

אנחנו בפלאגו עובדים קשה אך יודעים שהעבודה לא מסתיימת ברגע עליית המערכת לאוויר. אנחנו כאן לשרת ולסייע בכל בקשה, בזמינות מקסימלית 24 שעות ביממה. בשונה מכל חברה אחרת אנו לא צריכים להצמיח את כח האדם יחד עם העלייה במנויים ובכך להגביר את הסיכוי לפגיעה בשירות. העוצמה שלנו נובעת מהיכולת להישען על חברות האם שלנו במגוון היכולות והמשאבים שלהן.

 

שירות ותחזוקה

 • ליווי ותמיכה
  מתן ליווי שוטף בשלבים הראשונים של הפרויקט, שירותי תמיכה צמודים.
 • מוקד שירות לקוחות
  שירות טלפוני המטפל בכל בעיה או תקלה ומשרת ביעילות ובאדיבות עשרות אלפי לקוחות בשנה.
 • צוות טכנאי שטח בפריסה ארצית
  הגעה לפרויקט ע"מ לפתור תקלה שלא ניתנת לפתרון מרחוק, או בפתרון מהמוקד.
 • אחריות
  נספח אחריות מלא עד העמדה והחלקים השונים בה.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה נוספת

צוות PluGo

אנו מבינים את העבודה מול יבואני רכב ומול לקוחותיהם הרבים והשונים, ויודעים לתת מענה
מלא לצרכים המשתנים, יודעים להיות שם עבור הלקוח יותר מכל אחד אחר

חברנו לחברת ABB השוויצרית אשר פעילה בלמעלה מ-80 מדינות בעולם, מעסיקה 140,000 עובדים וקיימת בישראל עוד לפני קום המדינה. חברת
ABB היא מהגדולות והמובילות בעולם מוצרי החשמל המקצועיים והתעשייתיים ועובדת מול הגופים הגדולים בישראל בתחום וביניהן חברת החשמל.
PLUGO הינה מפיצה רשמית של עמדות ה-AC הביתיות והעסקיות של ABB וככזאת אנו מחוייבים לסטנדרטים הקפדניים ביותר בעולם

למה דווקא אנחנו?

מתניעים את התהליך בשבילך

אנו ב- PLUGO מציעים ללקוחותינו Service End to End

הכולל ליווי מקצועי מלא, שלב אחר שלב

לכל אורך התהליך וכולל מתן פתרונות והתאמה אופטימלית לצרכים, באופן שמאגד את הטיפול מול כל הגורמים הרלוונטיים תחת אותה קורת גג (דרכינו)